Apie klubą

 

Šokių klubas "UFAS" buvo įkurtas 2008 metais, jį įkūrė šio klubo vadovas Artūras Iljinas (ufo). Klubas orientuotas į gatvės šokius, tačiau siūlo ir kitų šokio stilių. Klubo nariais gali tapti bet kokio amžiaus žmonės - klubas atviras visiems, kurie yra susidomėję šokio menu. Klubo veikla ne tik šokiai, bet ir įvairūs projektai bei konkursai, kurie orentuoti į jaunimą. Tai jaunas ir labai draugiškas klubas, kuris nuoširdžiai kviečia prisijungti kiekvieną, tiek jauną, tiek seną ir tapti klubo nariu.

 

Šio klubo idėja - populiarinti šokio meną ir mokyti jo. Padėti siekti savirealizacijos bei skatinti jaunų žmonių užimtumą. Skatinti norą siekti geriausio, būti individualiu žmogumi ir eiti tik pirmyn. Sudominti žmogų kuo daugiau judėti, propoguoti sveikesnį gyvenimo būdą. Suburti bendruomenę kurioje būtų skatinamos žmogiškos vertybės. Organizuoti renginius  bei įvairiausius projektus jaunimui, taip pat organizuoti laisvalaikį klubo nariams bei kurti gerą nuotaiką..

 

 

 

Vadovai

 

Artūras Iljinas

Šokių klubo "Ufas" vadovas (choreografas):
Artūras Iljinas (ufo). Baigė "Uosto ir laivybos valdymo" specialybę, taip pat baigė Klaipėdos menų fakulteto choreografijos katedrą ir įgijo profesionalaus choreografo-mokytojo diplomą. Vadovauja šokių klubui "UFAS" bei dirba Klaipėdos jaunimo centre, šokių kolektyve "JUNGA".

Show dance

Vizualumas, ekspresija, sceniškumas, vaidyba ir gera nuotaika. Tai estradinių, šiuolaikinių, klubinių bei kitų šokių stilių mišinys, kuris pritraukia ir nepaleidžia.

Šokių pamokos

Kontaktai

Baltijos pr. 10A,
tačiau įvažiavimas
iš Dubysos g. pusės tarp
DEPO ir AKROPOLIO.
Žemėlapis


Tel. 8 676 34374
info@ufas.lt